bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

IX Limanowski Talent Show – zgłoś się!


Limanowski Dom Kultury zaprasza do udziału w IX Limanowskim Talent Show. Konkurs, pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedy, odbędzie się 3 czerwca podczas koncertu z okazji Dnia Dziecka w limanowskim parku miejskim.


Limanowski Talent Show to wydarzenie, które z roku na rok wyłania kolejnych zdolnych wykonawców z powiatu limanowskiego. Konkurs nie ma ograniczeń wiekowych ani podziału na kategorie. Liczy się talent i chęć występu przed szerszą publicznością.

Podczas dotychczasowych ośmiu edycji konkursu na scenie wystąpiło ponad 200 wykonawców, a wśród zwycięzców znaleźli się m.in. Claudia Kuczaj, Sylwia Zelek, Joanna Mrowca, Beata Ogiela, Alicja Kwit, Bartłomiej Chrustek, Katarzyna Ćwik czy Wojciech Gajewski zwycięzca z ubiegłego roku.

Tegoroczny Talent Show będzie przebiegał w odmiennej formule – będzie się składał tylko z jednego etapu. Podczas koncertu z okazji Dnia Dziecka, 3 czerwca, odbędą się przesłuchania i jury wyłoni zwycięzców. Uczestnicy zawalczą o nagrody finansowe ufundowane przez Burmistrza Miasta Limanowa w wysokości 1500 zł, 1000 zł i 500 zł oraz o udział w dwumiesięcznych warsztatach artystycznych prowadzonych we współpracy ze Stowarzyszeniem Muzyka Świata „Akord”, których efektem końcowym będzie występ w trakcie koncertu podczas Dni Limanowej 2018.

Zgłoszenia należy składać do 27 maja, na adres mailowy: biuro@ldk.limanowa.pl, pocztowy (Limanowski Dom Kultury, ul. Reymonta 3, 34-600 Limanowa) lub osobiście w sekretariacie LDK.

Poniżej znajduje się regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania.

Zachęcamy do udziału!


Plakat opracowano o: Tło plik wektorowy utworzone przez starline - pl.freepik.com

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy