bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Jak powinna wyglądać oferta kulturalna LDK?


Limanowski Dom Kultury zaprasza do wypełnienia ankiet dotyczących naszej działalności.
Jako największa instytucja kultury w powiecie, chcemy jak najlepiej dostosować naszą ofertę do Państwa oczekiwań, dlatego stworzyliśmy dwie krótkie ankiety, które umożliwią nam zebranie opinii na temat oferty/funkcjonowania Limanowskiego Domu Kultury.


Limanowski Dom Kultury od 45 lat  realizuje zadania w dziedzinie upowszechniania kultury, edukacji kulturalnej, wychowania, rozwoju i promocji amatorskiego ruchu artystycznego. Głównym celem działalności naszej jednostki jest umożliwienie społeczeństwu uczestnictwa w szeroko rozumianej kulturze. Chęć poznania opinii na temat oczekiwań mieszkańców naszego miasta i powiatu wynika również z rozpoczęcia działań w nowo wyremontowanym budynku, który stwarza zupełnie nowe możliwości upowszechniania kultury, a także z próby odnalezienia się w sytuacji pandemicznej.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie ankiety: jedną skierowaną do rodziców, w celu poznania  preferencji co do udziału ich dzieci w warsztatach i wydarzeniach organizowanych w LDK oraz drugą, skierowaną do wszystkich chętnych.

 

Pytania w kwestionariuszu mają charakter pytań zamkniętych i otwartych. Prosimy o wybór odpowiedzi lub krótkie wypowiedzi pisemne.

 

Ankieta ma charakter anonimowy.

 

Ankiety znajdą Państwo pod linkiem: ldk.limanowa.pl/ankieta

 

Serdecznie zapraszamy do jej wypełnienia!

 

Biznes zdjęcie utworzone przez jannoon028 - pl.freepik.com

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy