bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Już dziś początek 44. Limanowskiej Słazy!


Już dzisiaj rozpoczyna się wielkie święto muzyki i tańca. W najbliższych dniach, od 22 do 25 listopada zapraszamy do budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej, gdzie odbędzie się 44. Festiwal Folklorystyczny „Limanowska Słaza”. Na widzów czekać będą 94 prezentacje w kategoriach: Zespół Regionalny, Instrumentalista, Śpiewak, Gawędziarz, Grupa Śpiewacza, Grupa Regionalna, Muzyka Ludowa, Mistrz i Uczeń.

W tegorocznej „Limanowskiej Słazie” wystąpi ok. 800 wykonawców z całego regionu Limanowszczyzny i nie tylko. Festiwal rozpocznie się 22 listopada o godz. 15:00 i potrwa do niedzieli, kiedy to o godz. 15:00 poznamy jego zwycięzców. Wszystkie koncerty odbędą się w sali w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej, gdzie na czas przebudowy Limanowskiego Domu Kultury mieści się siedziba LDK. Koncerty będą również transmitowane na stronie Limanowskiego Domu Kultury oraz na portalu limanowa.in.

WSTĘP NA WYDARZENIE WOLNY!

Poniżej prezentujemy program czwartkowych występów:

Festiwal uzyskał wsparcie finansowe Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzące z Funduszu Promocji Kultury.

Gospodarzem Festiwalu jest Burmistrz Miasta Limanowa. Organizatorem „Limanowskiej Słazy” jest Limanowski Dom Kultury. Festiwal wspierają Małopolskie Centrum Kultury „Sokół”, Starostwo Powiatowe w Limanowej oraz wójtowie gmin powiatu limanowskiego.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Małopolskiego.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: TVP Kraków, Radio RDN Nowy Sącz, Gazeta Krakowska, portal limanowa.in, TV28.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy