bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Już jutro początek 43. Limanowskiej Słazy!


Od jutra w Limanowskim Domu Kultury wielkie święto muzyki i tańca. W najbliższych dniach, od 21 do 24 września zapraszamy do sali widowiskowej LDK gdzie odbędzie się 43. Festiwal Folklorystyczny Limanowska Słaza. Na widzów czekać będą 104 prezentacje w kategoriach: Zespół Regionalny, Instrumentalista, Śpiewak, Gawędziarz, Grupa Śpiewacza, Grupa Regionalna, Muzyka Ludowa, Mistrz i Uczeń.

W tegorocznej „Limanowskiej Słazie” wystąpi ok. 800 wykonawców z całego regionu Limanowszczyzny i nie tylko. Festiwal rozpocznie się 21 września o godz. 14:00 i potrwa do niedzieli, kiedy to o godz. 15:00 poznamy jego zwycięzców. Wszystkie koncerty odbędą się w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury. Będą one również transmitowane na stronie Limanowskiego Domu Kultury oraz na portalu limanowa.in.

WSTĘP NA WYDARZENIE WOLNY!

Poniżej prezentujemy program czwartkowych występów:

Gospodarzem Festiwalu jest Burmistrz Miasta Limanowa.

Organizatorem „Limanowskiej Słazy” jest Limanowski Dom Kultury. Festiwal wspiera również Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ oraz Starostwo Powiatowe w Limanowej.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem pełni Jacek Krupa Marszałek Województwa Małopolskiego.

43. Festiwal Folklorystyczny Limanowska Słaza dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: radio RDN Małopolska, radio RDN Nowy Sącz, portal limanowa.in, radio Etno.FM, Gazeta Krakowska.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy