bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Już w najbliższą niedzielę 29. finał WOŚP – koncert i licytacje online!


31 stycznia ( niedziela),  będzie miał miejsce 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ulicach Limanowej i okolic będą kwestować Wolontariusze, a od godz. 17:00, na naszych stronach internetowych będzie można śledzić transmisję online z koncertu i finałowych licytacji.


„Finał z głową” - takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.

Najbliższa niedziela – 31 stycznia – to finał akcji, która w tym roku odbywa się w szczególnych okolicznościach. Ze względów epidemiologicznych nie możemy spotkać się podczas finałowych wydarzeń, które będą mieć formę online. Podczas koncertu transmitowanego na żywo z sali widowiskowej LDK, wystąpią lokalni artyści: zespół Dark Side Power, zespół Dirty Tongue, Ireneusz Fołta i Marlena Mazgaj z zespołem. Pomiędzy występami zaprosimy wszystkich do licytowania przedmiotów i usług przekazanych przez lokalne firmy i artystów – licytacja również będzie mieć formę online, a jej szczegółowe zasady podamy w osobnej wiadomości.
O godz. 20:00 symbolicznym oświetleniem budynku Limanowskiego Domu Kultury wyślemy tradycyjne światełko do nieba.

Tym co jednak najważniejsze w tym dniu do kwesta na ulicach naszych miast. Przypominamy, że tylko oznakowane, zabezpieczone banderolami puszki i odpowiedni imienny identyfikator ze zdjęciem na szyi wolontariusza jest gwarantem, że wrzucacie pieniądze do odpowiedniej puszki.

W tym roku, ze względu na sytuację epidemiologiczną oprócz tradycyjnej zbiórki do puszek , gorąco zachęcamy do wspierania akcji poprzez wrzucanie pieniędzy do puszek wirtualnych. A można to robić już teraz! Adres naszej eSkarbonki to https://eskarbonka.wosp.org.pl/p11cwm. Wystarczy wejść na tą stronę, wybrać kwotę jaką chce się przekazać i następnie po przejściu na stronę banku postępować zgodnie z instrukcjami. Jest to najbezpieczniejszy sposób i bez wychodzenia z domu możecie pomóc w zbieraniu funduszy na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Informujemy również, że cały czas istnieje możliwość wrzucania pieniędzy do puszek stacjonarnych, które znajdują się w różnych miejscach na terenie naszego miasta i okolic. Możecie je znaleźć w:

    • Aptece Przyjaznej Tobie przy ul. Krakowskiej 8/A
    • Pracowni fryzjerskiej Yes&You przy ul. Kopernika 15
    • Studiu urody "Be Glamour" przy ul. Mordarskiego 4
    • Salonie kosmetycznym "Euforia" w Słopnicach
    • Gabinecie kosmetycznym C&G przy ul. Matki Boskiej Bolesnej 20

 
Więcej puszek znajdziecie na mapie https://www.wosp.org.pl/wspieraj/znajdz-najblizsza-puszke.

Cały czas trwają również licytacje przedmiotów za pośrednictwem portalu allegro.pl. Wszystkie wystawione przez nasz sztab aukcje znajdziecie pod linkiem https://allegro.pl/uzytkownik/Asiula5789?bmatch=cl-dict201214-ctx-uni-1-1-0112.


GRAMY DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy