bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Kabaret Skeczów Męczących - zapraszamy na występ 29 stycznia!


Limanowski Dom Kultury zaprasza na występ Kabaretu Skeczów Męczących, który odbędzie się w dniu 29 stycznia 2017 o godz. 15:00 w sali widowiskowej LDK.

Kabaret Skeczów Męczących podbił serca Polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności. Poza największymi festiwalami kabaretowymi, które trudno sobie wyobrazić bez udziału KSM, pokazują się szerokiej publiczności współprowadząc z sukcesami wydarzenia muzyczne: Sabat Czarownic 2013, Top Trendy 2014; jak i kabaretowe: Polska Noc Kabaretowa 2013.
Z roku na rok sami podnoszą sobie poprzeczkę, przygotowując coraz bardziej dojrzałe programy. Robią to już od 10 lat, a o tym, że robią to dobrze świadczy fakt, iż emitowane w styczniu tego roku 10-lecie Kabaretu Skeczów Męczących obejrzały w telewizji Polsat ponad 4 miliony widzów.

KSM od lat jest rozpoznawalną i lubianą marką, gwarantującą niezwykłą atmosferę i wspaniałą zabawę niezależnie od charakteru wydarzenia. Potrafią ujarzmić wielotysięczną publiczność i skupić na sobie jej uwagę, rozbawić i stworzyć niepowtarzalny klimat na małych klubowych spektaklach, a także ubarwić spotkania biznesowe i imprezy firmowe. To oni jak nikt potrafią rozgrzać publiczność i utrzymywać z nią kontakt przez cały czas trwania spektaklu. Tworzą niepowtarzalne postaci, których teksty powtarzają fani w całym kraju. Swój nietuzinkowy żart ubierają w nowatorską formę.


Skład kabaretu:
  • Karol Golonka
  • Jarosław Sadza
  • Marcin Szczurkiewicz
  • Michał Tercz

Bilety w cenie 60 zł i 50 zł, od 12 grudnia można rezerwować telefoniczne w sekretariacie LDK pod numerem 18 3371 603 oraz za pośrednictwem strony internetowej https://www.ldk.limanowa.pl/#418. Bilety będą do nabycia w kasie LDK od 9 stycznia 2017.


Bilety można również kupić za pośrednictwem strony kabaretowebilety.pl


ZAPRASZAMY!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy