bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Kameralnie Kulturalnie” wraca do LDK – koncert Redford już 16 grudnia!


Limanowski Dom Kultury zaprasza na koncert zespołu Redford w ramach cyklu „Kameralnie Kulturalnie”. Jest to projekt, który wraca na scenę Limanowskiego Domu Kultury. Zapraszamy 16 grudnia o godz. 20:00.


Redford to zespół który został założony 3 lata temu przez najlepszych przyjaciół Dominika, Kajtka i Mateusza do których szybko dołączył Wojtek. Stało się to niedługo po tym jak chłopaki zaczęli zagłębiać się w muzyce brytyjskiej, w której się bezgranicznie zakochali. Każdy poświęca wolny czas na zespół, grając kilka prób w tygodniu, słuchając muzyki i oczywiście pisząc piosenki, których zespół ma na swoim koncie bardzo dużo. Redford to dla nich druga rodzina. Ich największym marzeniem jest grać na największych scenach świata, a chcą to osiągnąć ciężką pracą i wiarą w to co robią. Każdy członek zespołu gra na wielu instrumentach, każdy śpiewa i każdy tworzy, co sprawia że mają oni duże możliwości i pomysł na siebie.


Założeniem projektu „Kameralnie Kulturalnie” jest promocja artystów bez względu na podziały stylistyczne ale z jednym warunkiem – koncert ma być utrzymany w stylistyce koncertu kameralnego. Na scenie sali kameralnej LDK usłyszymy jazz, rock, soul, pop i wiele innych gatunków muzycznych. Do tej pory w ramach wydarzenia gościliśmy Leszka Cichońskiego, The Fuse, Marzenę Ciułę, Mariolę Bukowiec z zespołem Surreal Players i zespół Sonic Wave.


Zapraszamy już 16 grudnia o godz. 20:00 do sali kameralnej LDK!


WSTĘP WOLNY!

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy