bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Kim jest Krysia?” - teatralne przedwiośnie trwa


W ubiegłą sobotę – 14 marca – bawiliśmy się podczas pierwszego spektaklu w ramach „Przedwiośnia Małych Form Teatralnych”. Hanna Konarowska i Magdalena Górska dały brawurowy popis swoich umiejętności w komedii „Kim jest Krysia?”.

 

Rozbawiona do łez publiczność nie tylko z zainteresowaniem oglądała losy dwóch zupełnie różnych od siebie pań, ale również bardzo żywiołowo reagowała na ich poczynania.

Spektakl nie tylko wywołał uśmiech na nie jednej twarzy, ale także świetnie uwypuklał męskie i kobiece przywary. Długie owacje na koniec wskazywały na to, że sztuka przypadła do gustu limanowskiej publiczności i zapewne nikt nie wyszedł tamtego wieczoru z Limanowskiego Domu Kultury rozczarowany.

Galeria zdjęć z sobotniego spektaklu na oficjalnej stronie internetowej Limanowskiego Domu Kultury. Zachęcamy do oglądania.

 

Zapraszamy również na kolejny spektakl w ramach naszego „Przedwiośnia Małych Form Teatralnych”. Już 28 marca o godz. 19:00 wystąpi Marcin Zarzeczny ze swoimi „Zwierzeniami bezrobotnego aktora”.

 

Serdecznie zapraszamy!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy