bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Kino Klaps otwarte w nowym miejscu w Limanowej!


Limanowski Dom Kultury zaprasza do nowej lokalizacji kina Klaps, znajdującej się w budynku OSP przy ulicy Łososińskiej 23 w Limanowej. Pomieszczenie zostało dostosowane na potrzeby kina na czas przebudowy LDK.


Sala w budynku OSP przy ul. Łososińskiej 23, została w pełni wyposażona i dostosowana do działań kina. Z sali znajdującej się przy ul. B. Czecha 4, został przeniesiony cały sprzęt kinowy: projektor NEC 1600C, serwer Doremi Cinemas DCP-2K4, system nagłośnienia Dolby Digital oraz 85 sztuk foteli kinowych. Na potrzeby nowej sali został również zakupiony nowy, elektrycznie rozwijany, ekran o podstawie 5m, dzięki czemu widzowie mają dobrą widoczność z każdego miejsca na sali.


Dzięki nowoczesnemu systemowi sprzedaży biletów, widzowie nadal będą mieć możliwość zakupienia biletów online, do czego zachęcamy w związku ze zmniejszoną liczbą miejsc względem starej sali kinowej.


Na widzów czekać będzie również duży, bezpłatny parking przed budynkiem OSP Łososina Górna.


Jesień i zima zapowiada się bardzo filmowo! Już w piątek 10 listopada zapraszamy na premierę oczekiwanych "Listów do M3".


Szczegółowy repertuar oraz zapowiedzi dostępne na stronie: www.ldk.limanowa.pl.


Zapraszamy do nowej sali kinowej kina Klaps przy ul. Łososińskiej 23.

Zapraszamy!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy