bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Kino Klaps przyjazne dzieciom


Z przyjemnością informujemy, że limanowskie kino Klaps podjęło kolejną inicjatywę mającą na celu polepszenie odbioru oglądanych filmów przez najmłodszych widzów. Po zakupie 80 sztuk okularów 3D w rozmiarze dziecięcym, limanowskie kino zostało wyposażone w poduszki podwyższające na fotele kinowe.


Poduszki wykonane w tej samej tapicerce co fotele kinowe, będą stanowić niezbędny dodatek, dzięki któremu najmłodsi widzowie będą siedzieć wyżej, a co za tym idzie lepiej im będzie obejrzeć dany film. Obecnie kino posiada 10 sztuk poduszek i można się po nie zgłaszać w kasie kina Klaps przed seansem. Po zakończonym seansie, prosimy o zwrot poduszki również do kasy kina.


Mamy nadzieję, że to kolejny krok na drodze ku polepszeniu jakości odbioru filmów w limanowskim kinie, jednocześnie licząc na to, że przed nami jeszcze wiele tego typu inicjatyw, które poprawią dostęp do oferty kulturalnej oraz filmowej oferowanej przez LDK.


Więcej na temat działań oraz oferty kulturalnej Limanowskiego Domu Kultury i kina Klaps na stronie: www.ldk.limanowa.pl.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy