bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Kino Konesera – seans „Demona” już 11 grudnia!


Co miesiąc, na ekranie kina Klaps można obejrzeć europejskie i światowe produkcje, które swoim przesłaniem i historią odbiegają od głównego nurtu jaki panuje w kinie, czyli od wysokobudżetowych blockbusterów. 11 grudnia o godz. 19:00 zapraszamy do obejrzenia filmu, w reżyserii tragicznie zmarłego Marcina Wrony, „Demon”.

 

Piotr (Itay Tiran), nazywany przez przyjaciół Pytonem, przyjeżdża z Anglii do Polski na ślub z piękną Żanetą (Agnieszka Żulewska). W starym domu otrzymanym w prezencie od przyszłego teścia (Andrzej Grabowski) zamierza urządzić rodzinne gniazdko dla siebie i narzeczonej. Plany komplikują się, gdy w przeddzień wesela mężczyzna znajduje ludzkie szczątki, zakopane nieopodal posesji. W trakcie oględzin dochodzi do nieszczęśliwego wypadku. Piotr traci przytomność, a po odzyskaniu świadomości odkrywa, że jego makabryczne znalezisko zniknęło, a on sam nie potrafi przypomnieć sobie niczego z ostatnich godzin. Tymczasem rozpoczyna się wesele. Zaproszeni na ceremonię goście, na czele z bratem Żanety – Jasnym (Tomasz Schuchardt) dostrzegają, że z panem młodym zaczyna dziać się coś niepokojącego...


 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tego ostatniego filmu Marcina Wrony, zwycięskiego na amerykańskim Fantastic Fest i MFF w Hajfie, entuzjastycznie przyjętego przez publiczność i krytyków na festiwalu w Toronto.

 

Cena – 10 zł

 

Jak zawsze w cenie biletu zawarta jest kawa i herbata.

 

Zapraszamy!

 

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy