bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Kino Seniora – kino Klaps zaprasza seniorów na specjalne pokazy filmów


Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie osoby powyżej 60. roku życia do udziału w nowym projekcie – Kinie Seniora. W jeden czwartek w miesiącu o godz. 12:00, na seniorów czekać będzie pokaz filmu w specjalnej, promocyjnej cenie.


Kino Seniora to najnowszy projekt kina Klaps skierowany do najstarszej grupy widzów. Celem wydarzenia jest nie tylko prezentacja ciekawych, wartościowych i premierowych filmów, ale także umożliwienie seniorom aktywnego uczestnictwa i spędzenia wolnego czasu w miły sposób. Zapraszamy wszystkich, którzy kochają kino i chcieliby podzielić się swoimi wrażeniami na temat obejrzanych filmów z innymi osobami.

Jesteśmy również otwarci na wszelkie sugestie i propozycje repertuarowe uczestników wydarzenia.


Jako pierwszy zostanie wyświetlony film „Całe szczęście”. Ta najnowsza komedia Tomasza Koneckiego to pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta…

Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć „Całe szczęście”?
 

Pokaz filmu „Całe szczęście” w Kinie Seniora, w dniu 7 marca o godz. 12:00, będzie pokazem przedpremierowym, ponieważ wchodzi on na ekrany polskich kin w dniu 8 marca.


Bilety w cenie 10 zł można nabyć w kasie kina Klaps lub online za pośrednictwem strony https://www.ldk.limanowa.pl/bilet/3410.


Dla uczestników wydarzenia będzie przygotowany również drobny poczęstunek.


ZAPRASZAMY!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy