bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Kolędy od LimaNovum


Kolędy i pastorałki  to najczęściej i najchętniej śpiewane utwory przez Polaków. W okresie Bożego Narodzenia rozbrzmiewają w polskich domach, kościołach i salach koncertowych. Zawsze śpiewane i grane z radością. Tradycja kolędowania przenika z Polski na cały świat. Polskie kolędy można liczyć w setkach i opisać nimi kawałek historii kraju.


Dzisiaj zapraszamy Państwa do wysłuchania kolęd (Dzisiaj w Betlejem, Lulajże Jezuniu, Pospieszcie pastuszki) w wykonaniu Chóru LimaNovum, który działa przy Limanowskim Domu Kultury pod dyrekcją Ivana Vrublevskyiego. Są to swoiste życzenia i prezent świąteczny od chórzystów z dyrygentem dla wszystkich Państwa.

Chór dokonał nagrania w kościele parafialnym w Pasierbcu, dzięki życzliwości księdza proboszcza Bogdana Stelmacha. Za realizację i produkcję odpowiedzialna była firma Ars Sonora Studio z Łodzi.

We wtorek 28 grudnia 2021 roku o godzinie 18:00 będzie można na żywo usłyszeć Chór LimaNovum w repertuarze kolęd i pastorałek, który zaprezentuje podczas koncertu Radość dziś nastała w Limanowskim Domu Kultury. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Wesołych Świąt!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy