bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Kolejne środki na wyposażenie Sali Widowiskowej Limanowskiego Domu KulturyNa realizacje zadania pn.” Zakup wyposażenia techniki sceny na potrzeby działalności kulturalno - edukacyjnej realizowanej przez LDK” jednostka otrzymała dofinansowanie w kwocie 244 000,00 od Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w priorytecie INFRASTRUKTURA DOMÓW KULTURY 2020.
Głównym celem realizacji zadania jest umożliwienie kontynuacji, rozwoju i wzbogacenia prowadzonych działań statutowych realizowanych przez jednostkę kultury w odnowionej siedzibie. Działania te będą możliwe min. poprzez wyposażenie jedynej w powiecie sali widowiskowej w niezbędne technologiczne oświetlenie sceny i nagłośnienie, którego jednostka nie posiada. Sala z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem ma służyć lokalnej społeczności, a także przyczyniać się do rozwijania i realizowania zainteresowań kulturalnych i edukacji mieszkańców.
 
To kolejne środki pozyskane przez LDK na wyposażenie nowego budynku łącznie z dofinansowaniem z Polskiego  Instytut Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej na zakup projektorów kinowych, zespołów ekranowych oraz nagłośnienia, a także  foteli kinowych do małej i dużej Sali kinowej,  kwota pozyskanych środków sięga 800 000 zł.
 
Już dziś zapraszamy na stronię Limanowskiego Domu Kultury www.ldk.limanowa.pl, gdzie znajdą Państwo informacje o postępach w pracach nad realizacją w/w zadania.
 
 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury,

uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa,

zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych"

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy