bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Kolejny wniosek dofinansowany przez PISF zrealizowany


Zakończyły się prace związane z wymianą drzwi wejściowych do sali widowiskowej LDK, nową zabudową kasy kinowej oraz wdrożeniem nowego programu do sprzedaży i rezerwacji biletów.

Projekt został zrealizowany dzięki środkom własnym i pozyskanym przez Limanowski Dom Kultury w ramach programów operacyjnych Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej - nazwa programu: Rozwój kin - Modernizacja kin oraz wsparciu finansowemu Burmistrza Miasta Limanowa i Rady Miasta Limanowa.

Całość inwestycji opiewała na kwotę 30 099,00 zł, przy czym kwota przyznanego dofinansowania wyniosła 20 760,00 zł co stanowi blisko 70% budżetu całego przedsięwzięcia.


W ramach zaplanowanych działań:
- zakupiono i wdrożono nowy, elektroniczny system sprzedaży i rezerwacji biletów online, który będzie umożliwiał klientom kupno biletu na wydarzenia organizowane w LDK oraz seanse kinowe za pośrednictwem strony internetowej Limanowskiego Domu Kultury;
- wymieniono drzwi wejściowe do sali widowiskowej LDK na spełniające wszelkie wymagania odpowiednie specyfice pomieszczenia do jakiego prowadzą;
- unowocześniono punkt kasowy, zwiększono jego powierzchnię, doświetlono oraz zakupiono nowy sprzęt komputerowy i kasowy.

Dzięki tym działaniom mamy nadzieję, że nie tylko podniesie się jakość oferowanych przez Limanowski Dom Kultury i kino Klaps usług, ale również poprawi się dostęp do oferty kulturalnej oraz filmowej oferowanej przez LDK.

To kolejne zadanie realizowane przez LDK we współpracy z Państwowym Instytutem Sztuki Filmowej. Poprzedni projekt realizowany wspólnie z PISF-em oraz Miastem Limanowa obejmował "Zakup i montaż foteli kinowych w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury".

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy