bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Koncert Noworoczny już w najbliższą niedzielę!


Burmistrz Miasta Limanowa zaprasza na Koncert Noworoczny, który odbędzie się 3 stycznia o godz. 17:00 w Limanowskim Domu Kultury. W tym roku gościem wydarzenia będzie Orkiestra Symfoniczna ArtBel Ensemble z Wrocławia oraz soliści: Jadwiga Postrożna i Adam Michalak.

 

Noworoczne koncerty w Limanowej stały się już tradycją. Zawsze, w pierwszą niedzielę stycznia, możemy podziwiać i wsłuchiwać się w najpiękniejsze utwory muzyczne w wykonaniu uznanych polskich, ale i również zagranicznych, artystów. Nie inaczej będzie i w tym roku. W sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury zabrzmią najpiękniejsze arie operowe i operetkowe Mozarta, Bizeta, Straussa, Offenbacha, Verdiego i innych.

 

Koncert w wykonaniu wrocławskiej Orkiestry ArtBel Ensemble pod batutą Artura Wróbla rozpocznie się o godz. 17:00. Złożonej z młodych artystów Orkiestrze towarzyszyć będzie Jadwiga Postrożna, urodzona w Limanowej mezzosopranistka, laureatka wielu konkursów wokalnych, która współpracuje z najwybitniejszymi polskimi dyrygentami. Drugim solistą będzie Adam Michalak, tenor, który ma za sobą liczne koncerty w Polsce i za granicą.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym niezwykłym koncercie, dzięki któremu nie tylko z wdziękiem, ale i uroczyście powitamy Nowy Rok.

 

WSTĘP WOLNY!

 

ZAPRASZAMY!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy