bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Koncert Teresy Werner


P.P.H.U. "ESKA" Sp. z o.o. zaprasza na koncert Teresy Werner.
Termin: 20 kwietnia 2024 r., pierwszy koncert - godz. 16:00, drugi koncert - godz. 18:30
Miejsce: Sala widowiskowa Limanowskiego Domu Kultury
Cena biletu: 100,00 zł
Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Kariera Teresy Werner przyspieszyła po nagraniu takich hitów jak "Miłość jest piękna", "Dałabym Ci dała" czy "Kocham swoje morze", które wielokrotnie i bezkonkurencyjnie wygrywały telewizyjne i radiowe listy przebojów. Jej kompozycje oraz teledyski są emitowane na antenach stacji radiowych i telewizyjnych. Dotychczas w dorobku artystki ukazały się płyty CD oraz DVD. Pierwszy album "Spełnić Marzenia" uzyskał najpierw status Złotej Płyty, a następnie Platynowej Płyty.
Artystka została wyróżniona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego odznaką honorową "Zasłużony dla Kultury Polskiej". Teresa Werner znalazła się w prestiżowym leksykonie "Polki mają głos", w którym zaprezentowano 100 najbardziej wpływowych Polek na stulecie nadania praw wyborczych kobietom w Polsce. W lipcu 2013 r. Wyższa Rada Ekspertów Międzynarodowego Intelektualnego Społeczeństwa Niezależnego Międzynarodowego PEN Clubu odznaczyła piosenkarkę tytułem doktora honoris causa.
Teresa Werner zrealizowała swoje wielkie marzenie i wyprodukowała własną ekskluzywną linię perfum dla kobiet i mężczyzn, które w krótkim czasie stały się absolutnymi bestsellerami! Z okazji jubileuszu 10-lecia solowej pracy artystycznej na rynku ukazała się złota limitowana edycja perfum.
Piosenkarka wzięła udział w prestiżowym międzynarodowym festiwalu w chorwackim Szybeniku „Večeri dalmatinske šansone 2013”, gdzie jej występ spotkał się z wielkim uznaniem dla jej twórczości.
Teresa Werner jest stałym gościem w telewizyjnym programie "Śląska Karuzela" w Telewizji TVS, który prowadzony jest przez Sławomira i Kajrę, którzy z przyjemnością prezentują wszelkie nowości z artystycznego świata Teresy Werner. Artystka ponadto prowadzi program "Koncert Życzeń z Teresą Werner" w Telewizji Polo TV, który cieszy się ogromną popularnością!
Obecnie promuje swój najnowszy już czwarty album CD "Sekret Miłości". Nie zwalnia tempa i z całą pewnością jest najczęściej koncertującą artystką w Polsce. Ikona stylu dla kobiet, ideał piękna dla mężczyzn. Jedyna i niepowtarzalna – Teresa Werner.  
Bilety już w sprzedaży!
Można je nabyć stacjonarnie w kasie Kina Klaps lub pod linkiem: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/124137/Limanowa/Teresa+Werner/
Organizator: P.P.H.U. "ESKA" Sp. z o.o.
Serdecznie zapraszamy!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy