bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Koncert z okazji Dnia Kobiet – zespół „Droga na Ostrołękę”


Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda zaprasza na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się w sobotę, 5 marca o godzinie 17:00, w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury.


Na scenie LDK wystąpi, znajdujący się w ścisłej krajowej czołówce muzyków country, zespół „Droga na Ostrołękę.” Zespół został założony przez Wojciecha Dudkowskiego, autora tekstów, dziennikarza radiowego i człowieka szczerze kochającego muzykę country, od lat związanego z Piknikiem Country w Mrągowie. Formacja tworzy piosenki, które pisze życie albo wyobraźnia, kilkakrotnie nagradzane w konkursie na Polską Piosenkę Country. Wraz z zespołem był też kilkakrotnie nagradzany w Plebiscycie Dyliżanse jako artysta roku 2016, 2017, 2018  i zespół roku 2011 i 2013, 2018, 2019.
Muzycy ze swoimi koncertami objechali cały kraj. Skład występował w małych salach domów kultury i na największych polskich festiwalach country. W 2019 roku zespół zagrał w rezydencji ambasador USA Georgette Mosbacher z okazji Dnia Niepodległości USA.

 

 
Darmowe wejściówki na koncert są do odebrania w kasie kina Klaps już od dnia 21 lutego w godzinach pracy kina.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
 
Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami sanitarnymi.
Przypominamy o konieczności noszenia maseczek, dezynfekcji rąk oraz dystansie społecznym.

Zapraszamy na koncert z dużą dawką pozytywnej energii!

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy