bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Koncert zespołu Hack - sala pełna fanów rocka


Sala Widowiskowa Limanowskiego Domu Kultury wypełniła się po brzegi w sobotni wieczór. Fani rocka nie zawiedli - zespół HACK po prawie trzydziestu latach przerwy został gorąco przywitany brawami.

Owacji nie zabrakło przez cały koncert dla zespołu, który zaprezentował odświeżony materiał z lat swojej młodości. Publiczność zaśpiewała STO LAT i po każdym utworze zagrzewała brawami zespół do kolejnych dźwięków. HACK zaprezentował trzynaście autorskich utworów, a byłego wokalistę Łukasza Rybarskiego dzielnie zastąpił basista Mariusz Jurek, który czuł się tego wieczoru na scenie jak ryba w wodzie, zresztą tak jak pozostali członkowie limanowskiego trio.

Melodyjne sola gitarowe, mocny bas, dobry wokal, rewelacyjne umiejętności perkusisty i przemyślane kompozycje - to jest własnie zespół HACK.

Słowa uznania dla zespołu należą się również za pomoc Gabrysi Twaróg dla której wolontariusze zbierali fundusze podczas koncertu. Publiczość wykazała się ogromnym sercem uczestnicząc w kweście - zebrano 1,993 złote !.

Mamy nadzieję, że zespół dotrzyma słowa i w niedługim czasie zaprezentują się jeszcze raz w Limanowej, z nowym materiałem nad którym rozpoczął już pracę.

Dziękujemy przybyłej publiczności i zapraszamy na kolejne wydarzenia w Limanowskim Domu Kultury.

Zapraszamy do galerii zdjęć z koncertu
https://www.ldk.limanowa.pl/gmw/109/koncert-zespolu-hack

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy