bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Krótka relacja z wystepu Orkiestry Dętej w Słopnicach


Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z występu Orkiestry Dętej „Echo Podhala” w trakcie XIV Festynu Parafialnego w Słopnicach.
W trakcie występu
orkiestra zaprezentowała opracowane w trakcie realizacji operacji oraz zaaranżowane instrumentacje utworów opartych na motywach regionu. Program artystyczny obejmował polki, walce ludowe oraz krakowiaki. Mamy nadzieję, że zaprezentowany koncert zapewnił wszystkim obecnym niezapomniane wrażenia artystyczne a licznie przybyli goście mogli przeżyć wspaniałe popołudnie wypełnione muzyką, nawiązującą do dziedzictwa muzycznego regionu. Dla orkiestry była to wspaniała okazja do uczczenia 95 rocznicy jej powstania.

Dla przypomnienia dodamy tylko, że wszystkie działania realizowane są w związku z realizacją operacji w zakresie Zachowania i promocji muzycznego dziedzictwa obszaru LGD pn. „Echo Podhala – z muzyką przez pokolenia” współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska”.
Więcej informacji o operacji na stronie www.limanowianie.pl jak i profilu fanpage stowarzyszenia na Facebooku,

 

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej www.ldk.limanowa.pl jak i profilu fanpage jednostki na Facebooku, gdzie znajdą Państwo informacje o kolejnych działaniach realizowanych w ramach w/w przedsięwzięć.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy