bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

LATO W PARKU - rodzinne pikniki w limanowskim parku


Burmistrz Miasta Limanowa, Limanowski Dom Kultury, Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej oraz Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają na cykl wydarzeń w limanowskim parku miejskim pod wspólnym szyldem "Lato w parku".

 

W wybrane niedziele limanowianie spędzający wakacje w rodzinnym mieście będą mieli okazję spotkać się w limanowskim parku podczas rodzinnych pikników, które wspólnie przygotowały instytucje z Limanowej. Niedzielne popołudnia wypełni muzyka, taniec i śpiew, organizatorzy zapewnili również animacje dla najmłodszych, konkursy z nagrodami, a także bezpłatne atrakcje dla dzieci.

 

W najbliższą niedzielę czyli 3 lipca wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00, a na scenie zagoszczą animacje i konkursy dla najmłodszych. Bezpośrednio po ich zakończeniu wystąpi rodzinna Kapela Moli ze Starej Wsi, która na "ludowo" zaprezentuje barwną muzykę i śpiew naszego regionu. Kolejnym punktem programu będą występy karateków z Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate DOJO Limanowa Goliński Team , a także dwójki finalistek Limanowskiego Talent Show – Magdaleny Mól i Karoliny Szczurowskiej. Na scenie zaprezentuje się również uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia im. G. Bacewicz Aleksandra Baczyńska.

Niedzielny pilnik zakończy biesiada z zespołem "GreY". Młodzi muzycy i ich taneczny repertuar, znany młodszej i starszej publiczności z pewnością nie tylko porwie do tańca, ale również do wspólnego śpiewania.

 

Zapraszamy do limanowskiego parku już w najbliższą niedzielę od godziny 16:00. Oprócz wspomnianych atrakcji organizatorzy zapewniają catering.

 

Kolejne rodzinne pikniki w limanowskim parku odbędą się 9 lipca (wyjątkowo jest to sobota, a wydarzenie odbędzie się w ramach "Beskidzkich Rytmów i Smaków), 17 lipca, 7 sierpnia, 14, sierpnia, 21 sierpnia oraz 28 sierpnia. Szczegóły wkrótce.

 

Zapraszamy !


Plakat opracowano o: Osoby zdjęcie utworzone przez pressfoto - pl.freepik.com
 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy