bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Lato w parku – trwają niedzielne pikniki rodzinne


W ubiegłą niedzielę, 7 sierpnia, w limanowskim parku miejskim odbył się kolejny koncert w ramach Lata w parku. Na wydarzenie zaprosili Burmistrz Miasta Limanowa, Limanowski Dom Kultury, Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej oraz Miejska Biblioteka Publiczna. Cykl Lato w parku trwa i kolejny koncert odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 14 sierpnia. Zapraszamy od godz. 16:00 do limanowskiego parku!


Cykl rodzinnych pikników w limanowskim parku, jest to wydarzenie wspólnie przygotowane przez instytucje z Limanowej. Niedzielne popołudnia wypełnia muzyka, taniec i śpiew, a także animacje dla najmłodszych, konkursy z nagrodami, oraz bezpłatne atrakcje dla dzieci.


Do tej pory odbyły się dwa koncerty. W minioną niedzielę, na scenie w limanowskim parku zaprezentowały się m.in. dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Limanowej, które śpiewem i recytacją wierszy skradły serca publiczności. Występ karateków z Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate DOJO Limanowa Goliński Team, również przyprawił widownię o mocniejsze bicie serc, ale z zupełnie innego powodu. Scenę wypełniły pokazy walk karate oraz umiejętności, jakich nabywa się trenując wschodnie sztuki walki.


Muzyczną część niedzielnego popołudnia wypełniły występy finalistek VII Limanowskiego Talent Show: Marioli Czuper, Weroniki Moskal i Marleny Mazgaj, a na koniec do wspólnej zabawy zaprosił wszystkich zespół „Zgrani”.


Na scenie oraz pod sceną nie brakowało również wielu atrakcji dla dzieci, które biorąc udział w animacjach i konkursach mogły zdobyć nagrody, a korzystając z bezpłatnych zjeżdżalni aktywnie spędzić niedzielne popołudnie.


Kolejny koncert w ramach „Lata w parku” odbędzie się 14 sierpnia. Od godz. 16:00 na dzieci będą czekać animacje i konkursy z nagrodami, a także bezpłatne atrakcje, a dla nieco starszych, na scenie zaprezentują się m.in. zwyciężczyni VII Limanowskiego Talent Show Katarzyna Ćwik oraz zespół „Nasii”.


ZAPRASZAMY!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy