bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

LDK zaprasza na spotkanie w ramach projektu Synapsy


Limanowski Dom Kultury zaprasza na spotkanie w ramach trzeciej edycji programu Synapsy. 5 lutego 2018 r. godz. 12.00 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4 w Limanowej, ul. Reymonta 3 - tymczasowej siedzibie Limanowskiego Domu Kultury - sala 54.

Jesteś nauczycielem, edukatorką, animatorem, artystką, samorządowcem, aktywistką społeczną?

Pracujesz w szkole podstawowej, w szkole średniej, w szkole artystycznej, w ośrodku kultury, w organizacji pozarządowej, w środowisku lokalnym lub jako niezależny animator?

Zależy Ci na tworzeniu mądrych i nowoczesnych działań z dziećmi i młodzieżą, na realizowaniu projektów, dzięki którym młodzi ludzie rozwiną swoje umiejętności twórcze i kompetencje społeczne?

Chcesz wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu i mieć możliwość otrzymania środków na realizację projektu edukacji kulturowej dla dzieci i/lub młodzieży?

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, podczas którego dowiesz się, jak wziąć udział w trzeciej edycji SYNAPS – programu rozwoju edukacji kulturowej w Małopolsce.

Spotkanie będzie połączone z warsztatem pt.: „Atrakcyjne działania dla dzieci i młodzieży – jak to zrobić?”.

Program

  1. Prezentacja: Czym jest program Bardzo Młoda Kultura 2016–2018 i jak wygląda jego małopolski komponent Synapsy – program rozwoju edukacji kulturowej w Małopolsce,
    a także w jaki sposób można wziąć w nim udział (w warsztatach i w konkursie projektów edukacji kulturowej)

  2. Warsztat: „Atrakcyjne działania dla dzieci i młodzieży – jak to zrobić?”.


 

„Synapsy – program rozwoju edukacji kulturowej w Małopolsce” jest realizowany przez Małopolski Instytut Kultury w Krakowie dzięki dofinansowaniu Narodowego Centrum Kultury w ramach ogólnopolskiego programu Bardzo Młoda Kultura 2016–2018 oraz środkom z budżetu Województwa Małopolskiego.

Miejsca spotkania:

5 lutego 2018 r. godz. 12.00 Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4 w Limanowej, ul. Reymonta 3 - siedziba Limanowskiego Domu Kultury - sala 54.
 


Zapraszamy !

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy