bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Limanowscy artyści na scenie Dni Limanowej 2018


21-22 lipca na placu przed Limanowskim Domem Kultury odbędą się Dni Limanowej 2018. Na scenie zagoszczą gwiazdy z całej Polski, a także lokalni artyści, wśród których nie zabraknie Zespołu Regionalnego „Limanowianie” oraz Orkiestry Dętej „Echo Podhala”.


W niedzielę, 22 lipca o godz. 16:00, „Limanowianie” na co dzień działający przy Limanowskim Domu Kultury, zaprezentują się w suicie tańców z regionu Lachów Limanowskich. Scena zadrży od polek, krakowiaków, walców i sztajerków, a to wszystko przy akompaniamencie kapeli.

Zespół kierowany przez Jacka Smagę istnieje od niespełna 50 lat i nie może go zabraknąć podczas najważniejszych wydarzeń kulturalnych w naszym regionie, a ich żywiołowe występy zawsze cieszą się popularnością wśród lokalnej i zamiejscowej publiczności.

O godz. 18:00 zapraszamy na koncert Orkiestry Dętej „Echo Podhala”. Zespół, również działający przy Limanowskim Domu Kultury, zagra muzykę w marszowych rytmach i utwory z klasycznego repertuaru orkiestr dętych.

Orkiestra Dęta „Echo Podhala”, obecnie pod kierunkiem Marka Michalika, jest od 95 lat kulturalnym ambasadorem Limanowej, a ich występy podczas święta naszego miasta są niemalże stałym elementem i przykładem na umiejętne połączenie klasyki z nowoczesnością.


Dni Limanowej 2018 potrwają od 21 do 22 lipca. Gwiazdami wydarzenia będą „Doda & Virgin”, „Lachersi”, „Góralsi” i „NoBrothers”.

Organizatorem Dni Limanowej 2018 jest Limanowski Dom Kultury.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem sprawuje Burmistrz Miasta Limanowa.

Partnerem medialnym wydarzenia jest portal Limanowa.in.

Sponsorami Dni Limanowej 2018 są: Emiter Sp. J., PPHU Uchacz Sp.J., Firma Budowlana GURGUL.

Szczegóły i program Dni Limanowej 2018 na plakacie oraz stronach: www.ldk.limanowa.pl, www.fb.com/LimanowskiDomKultury,


ZAPRASZAMY!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy