bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Luty w kinie Klaps


Rozpoczął się miesiąc luty, a w nim czekają nas nie tylko zimowe ferie, ale i wiele długo wyczekiwanych premier kinowych z adaptacją światowego fenomenu, jakim jest „50 twarzy Greya”, na czele. Oto krótki przegląd tego  co czeka nas w lutym w kinie Klaps.

Na początek zawitają do nas „Pingwiny z Madagaskaru”, które uratują nasz świat przed zagładą, a zrobią to w swoim zabójczo śmiesznym stylu. Pierwsze dwa tygodnie lutego upłyną również pod znakiem kryminalnej intrygi jaka miała miejsce w Sandomierzu. „Ziarno prawdy” to ekranizacja głośnej powieści Zygmunta Miłoszewskiego, która już zyskała sobie grono wielbicieli i szereg bardzo pozytywnych recenzji.

Druga połowa lutego to ferie i w tych dniach nie zabraknie przede wszystkim pozycji dla dzieci i młodzieży. Od 13 lutego przybędzie do nas „Baranek Shaun”, który razem ze swoimi przyjaciółmi ruszy na ratunek swojemu panu. W tym samym dniu w kinie Klaps będzie można również już zobaczyć najnowszą pozycję Disneya, czyli „Tajemnice lasu”. Ta opowieść o piekarzu i jego żonie, ich pragnieniu założenia rodziny i perypetiach z wiedźmą łączy wątki z klasycznych baśni. A w rolach głównych znakomici Meryl Streep i Johny Depp. Z pewnością to pozycja dla całych rodzin.

Dorośli będą mogli pośmiać się podczas zwariowanych perypetii Meghan Miles w komedii „Dzień z życia blondynki”, a już 20 lutego zapraszamy na jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. „50 twarzy Greya” to ekranizacja bestsellerowej powieści, która rozpala wyobraźnię widzów na całym świecie.

Na koniec zabrzmią w naszym kinie największe przeboje Disco Polo dzięki filmowi o tym samym tytule. „Disco Polo” to komediowy thriller, szalony romans oraz film drogi podany z lekkością i w oparach absurdu. To film, który przypomni nam szalone lata dziewięćdziesiąte, a zrobi to już 27 lutego.
 
Zapraszamy!
 
Zapraszamy do odwiedzania sekcji Zapowiedzi na naszej oficjalnej stronie internetowej.
Szczegółowy repertuar na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy