bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Mafia Mamma" w majowym KINIE DLA PAŃ


Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie panie do udziału w cyklu filmowym KINO DLA PAŃ. Raz w miesiącu spotkamy się aby porozmawiać, obejrzeć dobry film i spędzić miło czas we wspólnym gronie. Nadchodzące wydarzenie, również z okazji DNIA MAMY, już 26 maja (piątek)!

 

26 maja zapraszamy do obejrzenia komedii "Mafia Mamma" w reżyserii Catherine Hardwicke.

Główną bohaterką „Mafia Mamma” jest Kristin (Toni Collette), która ma wrażenie, że nic ekscytującego jej już w życiu nie czeka. Dzieci wyfrunęły z gniazda, a mąż od dawna woli dziobać poza domem. Gdy z Włoch nadchodzi wiadomość o śmierci dziadka, Kristin wyrusza na pogrzeb, który wywróci jej życie do góry nogami. Uroczy staruszek przed śmiercią uczynił Kristin jedyną spadkobierczynią swojego biznesu. A że parał się dość nielegalnym zajęciem, wnuczka staje przed poważnym wyzwaniem. Dziadzio był szefem groźnej mafijnej rodziny, a jego śmierć zaostrzyła apetyt konkurencyjnych rodów. Kristin będzie musiała zamienić wałek do ciasta na kij baseballowy, a miotłę na karabin, jeśli sama nie chce skończyć w betonowych trzewikach. Strzeżcie się matki chrzestnej!

"Mafia Mamma" to komediowa propozycja nie do odrzucenia, albowiem ojców chrzestnych było wielu, ale matka jest tylko jedna.

 

 

Pokaz filmu to jednak nie wszystko! Przed seansem będzie można odwiedzić stoiska promocyjne i degustacyjne, porozmawiać i spędzić wspólnie czas, a także wziąć udział w konkursie z nagrodami. Mamy też dla Was niespodziankę. Do współpracy zaprosiliśmy Ragnarok Fight Club Limanowa, którego instruktorzy pokażą nam kilka chwytów z zakresu samoobrony kobiet. A ponieważ będziemy świętować również Dzień Mamy, zachęcamy Was do przybycia razem ze swoimi mamami, do ubrania lub zabrania ze sobą czegoś co otrzymaliśmy od swojej mamy. Po prostu z okazji Dnia Mamy stawiamy na MAMY!

 

 

Partnerami i sponsorami majowego Kina dla Pań są:

- Bayer Park,

- Termy Gorący Potok,

- Termy Gorce,

- Jubiler Sezam,

- Gabinet Masażu "Lawenda",

- Gabinet kosmetyczny "Gabriela",

- Ragnarok Fight Klub Limanowa,

- ER Design Salon Fryzjerski,

- NuSkin,

- Oriflame,

- Mary Kay,

- Avon,

- V&K Outlet Boutique,

- Salon fryzjerski "Magda",

- Forever

- Depil Concept Nowy Sącz,

- Skok Kwiatkowskiego - oddział w Limanowej.

 

 

STARTUJEMY O GODZ. 19:00! Seans filmu rozpocznie się ok. godz. 20:30.

 

Ograniczenie wiekowe: 16+

 

Bilety w cenie 20 zł można nabyć w kasie kina, w biletomacie lub online TUTAJ.

 

 

ZAPRASZAMY!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy