bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Marcin Król reprezentujący LDK w finale wojewódzkim OKR


W Małopolskim Centrum Kultury „SOKÓŁ" w Nowym Sączu odbyły się eliminacje rejonowe 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się między innymi Marcin Król reprezentujący Limanowski Dom Kultury.

Marcin Król jest aktorem działającego w Limanowskim Domu Kultury teatru "Co się stało ?!" i od wielu lat uczestniczy w konkursach związanych z aktorstwem i recytacją. Podczas odbywającego się w tym roku Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Marcin Król walczy w kategorii "Teatr jednego aktora". W kolejnych eliminacjach, które odbyły się w MCK Sokół 14 kwietnia br. na scenie zaprezentowało się 32 wykonawców, a jury przyznało Marcinowi nagrodę wraz z kwalifikacją do finałów. Dodatkowym wyróżnieniem jest "Nagroda publiczności", którą również otrzymał reprezentant Limanowskiego Domu Kultury.

Kolejny etap konkursu - eliminacje wojewódzkie - odbędą się w dniach 27 i 28 kwietnia 2015 w Państwowej Wyższej Szkole teatralnej w Krakowie. Marcin Król będzie walczył o wygraną 28 kwietnia.
Trzymamy kciuki !

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy