bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Marian Wójtowicz - od 38 lat prowadzi Limanowską Słazę


Limanowski Dom Kultury - potwierdza! - że jak co roku, od 38 lat, prowadzącym festiwal folklorystyczny Limanowska Słaza będzie Marian Wójtowicz.

Pan Marian jest nie tylko konferansjerem, ale przede wszystkim dobrą duszą festiwalu i jego osobowością. Oprócz ogromnej wiedzy merytorycznej o regionie, dzięki 38-letniemu zaangażowaniu w festiwal stał się również osobą wspierającą dobrym słowem artystów występujących w części konkursowej Słazy.

Marian Wójtowicz jest cenionym w regionie konferansjerem. Od lat współpracuje z Limanowskim Domem Kultury, a także uczestniczy w wielu ważnych wydarzeniach odbywających się na terenie Limanowszczyzny.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne, tradycyjne powitanie przez pana Mariana uczestników 41. Festiwalu Folklorystycznego Limanowska Słaza.

 


Przypominamy, że tegoroczny festiwal odbędzie się w dniach od 5 do 8 listopada 2015 r. w Limanowskim Domu Kultury.

Gospodarzem Festiwalu jest Burmistrz Miasta Limanowa. Organizatorem Limanowskiej Słazy jest Limanowski Dom Kultury oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Limanowian. Festiwal wspiera również Starostwo Powiatowe w Limanowej oraz Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu.

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego”.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy