bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Masz talent aktorski? Weź udział w naborze do Teatru "Co się stało?!"


Grupa teatralna "Co się stało?!" działa przy Limanowskim Domu Kultury już niespełna 10 lat. Powstała z inicjatywy Janusza Michalika - aktora nowosądeckiego Teatru Robotnicznego im. Bolesława Barbackiego, a obecnie działa pod pieczą Marcina Króla. W swoim dorobku artystycznym mają takie sztuki jak: „Moralność pani Dulskiej”, „Rondo”, „Zołzy”, „Burza w teatrze GOGO” i „Poczekalnia”, a obecnie trwają przygotowania do premiery sztuki „Wariaci” napisanej przez Grzegorza Śmiałka. Występowali nie tylko przed limanowską publicznością, ale również m.in. na Jesiennym Festiwalu Teatralnym w Nowym Sączu oraz gościnnie w innych ośrodkach kultury.
 
Zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 16 rok życia, scena jest ich żywiołem, a słowo pisane i mówione nie ma przed nimi żadnych tajemnic.
Zapisy do udziału w naborze prowadzone są w sekretariacie LDK (tymczasowa siedziba w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 przy ul. Reymonta 3, tel. 18 3371 603).
Nabór do zespołu odbędzie się 6 października (sobota) w tymczasowej sali kinowej  przy ul. Łososińskiej 23 w Limanowej ( budynek OSP Łososina Górna) od godziny 9:00.
 
Więcej informacji na temat naboru do teatru "Co się stało?!" można uzyskać osobiście w Sekretariacie LDK lub telefonicznie pod numerem: 18 33 71 603, mailowo: biuro@ldk.limanowa.pl.
 
Plakat opracowano o: Tło plik wektorowy utworzone przez freepik - pl.freepik.com

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy