bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Mia i Ja. Film" w październikowym KINIE JUNIORA!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkich najmłodszych kinomanów do udziału w pierwszym po wakacjach spotkaniu w ramach "KINA JUNIORA". W tym miesiącu na dzieci czekać będzie seans filmowy w promocyjnej cenie, połączony z dodatkowymi atrakcjami - wyjątkowym pokazem BUBBLE SHOW I ANIMACJAMI! Już 8 października obejrzymy film "Mia i Ja. Film" (bez ograniczeń wiekowych).

 

"Mia i Ja. Film" to zupełnie nowe przygody bohaterów jednego z najpopularniejszych seriali dla dzieci, po raz pierwszy na wielkim ekranie!

Wewnątrz magicznej księgi kryje się przejście do innego świata, w którym zwykła dziewczynka może stać się wielką bohaterką.

Nastoletnia Mia nigdy nie rozstaje się z magiczną księgą, którą przed laty podarowali jej rodzice. To dzięki niej już nie raz odwiedziła zaczarowaną krainę zwaną Centopią zamieszkałą przez niezwykłe istoty, takie jak jednorożce, wróżki, elfy, a także złe czarownice. Tym razem Mia odkrywa, że jej bransoletka zawiera czarodziejski kamień kryjący w sobie tajemnicę starożytnej przepowiedni. Jeśli proroctwo się spełni, Centopia może zniknąć na zawsze, a wraz z nią przyjaciele dziewczynki. Mia postanawia wyruszyć w pełną niebezpieczeństw podróż do najodleglejszego zakątka Centopii, gdzie na odludnej wyspie będzie musiała stawić czoła zupełnie nieznanemu, potężnemu wrogowi. Na szczęście u jej boku jak zawsze stać będą wierni towarzysze.

 

Zanim jednak obejrzymy film czeka nas mnóstwo zabawy. Na scenie w sali widowiskowej odbędzie się wyjątkowy pokaz BUBBLE SHOW. Chcielibyście zobaczyć świat zaklęty w mydlanej bańce? A właściwie w tonie mydlanych baniek: malutkich, trochę większych i tych ogromnych, w których jesteście zamykani, niczym w magicznym pudełku. Profesjonalna artystka zadba o perfekcyjną choreografię bańkowego show. Zobaczymy bańki na ledowym stole, w fantastycznych kolorach i kształtach. Bardziej odważni będą mogli spróbować bańkowego fryzjerstwa, przymierzając piankową grzywkę czy loki, a także wcielić się w postać magicznego rzeźbiarza, tworzącego na zawołanie bańkowe potwory. Nie zabraknie także zabaw i animacji. A wszystko to w wykonaniu grupy KUGLARZE!

 

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11:00. Około godziny 12:00 rozpoczniemy pokaz filmu.

 

 

Bilety w cenie 16 zł można nabyć w kasie kina lub online: https://www.ldk.limanowa.pl/bilet/9323.

 

ZAPRASZAMY!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy