bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Międzynarodowy Turniej Szachowy na Zamku w Starej Lubowni


Zaproszenie do uczestnictwa w IX Międzynarodowym Turnieju o Puchar Grafa Zamojskiego na zamku w Starej Lubowni wykorzystała piątka dziewcząt należących do kółka szachowego działającego od lat przy Limanowskim Domu Kultury pod opieką Pana Ryszarda Ewerta.

Tegoroczne zawody w 32 osobowej grupie razem grających dziewcząt i chłopców w wieku do 14 roku życia i do 18 roku życia, rozegrano tempem 15-minut dla uczestnika na partię o dystansie 7 rund. O tym, że o punkty z silnie grającymi Słowakami będzie trudno, wiedzieliśmy z poprzednich lat - mówi Ryszard Ewert - jednak bez udziału w zawodach nie będzie wzrostu umiejętności osób grających w szachy. Finalnie Joasia Furtak zajęła 3 miejsce w grupie do 14 lat - kontynuuje instruktor - pozostałe uczestniczki zajęły odpowiednio: 16 miejsce - Aneta Młynarczyk 18 miejsce - Natalia Papież 21 miejsce - Karolina Sułkowska 30 miejsce - Alicja Młynarczyk.

Wszystkim dziewczętom biorącym udział w turnieju serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kółka szachowego przy Limanowskim Domu Kultury.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy