bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Miłość pisana Braillem" - projekcja filmu dla młodzieży


Kino Klaps w Limanowej zaprasza na projekcję filmu dla młodzieży "Miłość pisana Braillem" w ramach Ferii w LDK, ale także filmowych Walentynek w kinie Klaps.

12-letnia Marie, dobra uczennica i utalentowana wiolonczelistka ma pewien sekret - cierpi na nieuleczalną chorobę oczu. I chociaż na razie jeszcze w miarę normalnie funkcjonuje w życiu, to wie że wkrótce będzie zmuszona do życia w całkowitej ciemności. Rodzice zamierzają przenieść ją do szkoły dla niewidomych lecz Marie ma inne plany - zamierza zdać egzamin do prestiżowej szkoły muzycznej. Aby zrealizować ten plan prosi o pomoc nieśmiałego Victora - kolegę z klasy. Krok po kroku Victor stanie się oczami Marie a oboje przekonają się, że uczuć nic i nikt nie może zatrzymać.

"Miłość pisana Braillem" to opowieść o pierwszej miłości i zmaganiu się z problemami, z którymi zarówno młodym jak i dorosłym nie jest łatwo żyć. To historia dwojga ludzi, którzy dopiero wkraczają w dorosły świat i mimo wielu błędów jakie popełniają po drodze, nie ustępują w dążeniu do bycia szczęśliwymi.

Bilety w cenie 5 zł można nabyć w kasie kina Klaps lub online za pośrednictwem strony www.ldk.limanowa.pl.
 

A już 21 lutego, w kolejną środę ferii, zapraszamy do obejrzenia filmu "Biegnij Amelio".

Szczegółowy program Ferii w LDK na plakacie oraz stronie: https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1400/ferie-w-ldk--wez-udzial-w-zajeciach-warsztatach-spektaklach-i-filmach

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy