bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Minęły artystyczne ferie w LDK


Limanowski Dom Kultury w okresie ferii zaprosił dzieci, młodzież i dorosłych do uczestnictwa w warsztatach artystycznych. Dzięki współpracy plastyków LDK oraz instruktorom, z którymi podjęliśmy współpracę przy realizacji tegorocznych ferii dwa tygodnie minęły w miłej i kreatywnej atmosferze.

Jak co roku, na dzieci i młodzież czekały zajęcia i warsztaty, podczas których rozwijali swoje zainteresowania i umiejętności artystyczne. W tym roku przybliżyliśmy dzieciom, ale również i osobom dorosłym, metody tradycyjnego tkactwa, druku czy czerpania papieru. Uczestnicy warsztatów zapoznali się z budową i zasadami działania krosna tkackiego i mieli okazję wykonać tradycyjne pasy tkane. Zobaczyliśmy jak kiedyś drukowano papier, za pomocą naturalnych barwników z roślin i samemu wykonaliśmy serwetkę z oryginalnym nadrukiem.
Oprócz wymienionych warsztatów podczas ferii odbyły się warsztaty kukiełkowe, decoupage oraz ceramiczne, a także robotyka i warsztaty gitarowe. Nie zapomniano również o atrakcji w Kinie KLAPS, w postaci darmowej projekcji urokliwej animacji "Złoty Koń".

Zapraszamy do galerii zdjęć
https://www.ldk.limanowa.pl/gmw/202/ferie-2017-w-limanowskim-domu-kultury

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy