bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Misja Yeti" od 11 stycznia w Kinie Klaps


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia niezwykłej historii naukowca Simona oraz detektywa Nelly, którzy postanowili wyruszyć w najwyższe góry świata, aby odnaleźć Wielką Stopę. Film „Misja Yeti. Nelly i Simon na tropie” od 11 stycznia na ekranie  Kina Klaps.

Nawet mała stopa Yeti jest większa od ludzkiej. O wiele, wiele większa. Co zrobić, kiedy nadepnie się wielkiemu futrzakowi na odcisk? Młody, niezwykle dociekliwy naukowiec Simon oraz szukająca przygód detektyw Nelly wyruszą w podróż w najwyższe góry świata, żeby się o tym przekonać.

Akcja filmu animowanego "Misja Yeti" rozgrywa się w 1956 roku w Quebec. Detektyw-amator Nelly Maloye spotyka na swojej drodze zapalonego studenta antropologii Simona Picarda. Oboje natchnieni przez szukającego sławy filantropa postanawiają wyruszyć na poszukiwanie śnieżnego człowieka. Ich wyprawa wiąże się ze śmiechem innych ludzi, którzy uważają Simona i Nelly za zwariowanych. Oni jednak nie zrażają się zdaniem innych!

Celem ich misji będzie odnalezienie legendarnego stwora. Drogę ma im wskazać zaszyfrowany pamiętnik pewnego zaginionego odkrywcy i kłapiący ciągle dziobem, wesoły ptak Jazzman. Czy Simon i Nelly rozszyfrowują pamiętnik? Czy uda im się spotkać włochate stwory z wielkimi stopami? I wreszcie, czy straszny Yeti jest naprawdę taki straszny?Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy