bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Morderstwo w Orient Expressie” od 8 grudnia w kinie Klaps


Kino Klaps w Limanowej, mieszczące się obecnie w budynku przy ul. Łososińskiej 23, zaprasza do obejrzenia ekranizacji najsłynniejszego kryminału wszech czasów. Bohaterowie powieści Agathy Christie „Morderstwo w Orient Expressie” od 8 grudnia na ekranie kina Klaps!


Po szokującym morderstwie bogatego biznesmena w luksusowym, europejskim pociągu, torującym sobie drogę na zachód przez zimowy krajobraz, prywatny detektyw Hercules Poirot będzie musiał wykorzystać wszystkie sztuczki swojego rzemiosła, żeby znaleźć mordercę wśród eklektycznej grupy pasażerów pociągu, zanim ten znów zaatakuje.

MORDERSTWO W ORIENT EXPRESSIE to perła wśród powieści kryminalnych, w której znany detektyw, Hercules Poirot (KENNETH BRANAGH) usiłuje rozwikłać, jak się później okaże, jedno z najgłośniejszych przestępstw w historii.

Wydana w roku 1934 powieść Agathy Christie, „Morderstwo w Orient Expressie”, uważana jest za jedną z najbardziej pomysłowych historii książkowych. Ponad 80 lat po wydaniu powieść Agathy Christie doceniają kolejne pokolenia czytelników. Błyskotliwa wersja popularnego kryminału oczami Kennetha Branagha, w znakomitej obsadzie i spektakularnej oprawie wizualnej, zaprasza widzów do pociągu, w którym czeka ich najbardziej mrożącą krew w żyłach podróż życia.


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej


Zapraszamy!

 

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy