bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Nabór do Zespołu Regionalnego „Limanowianie”


Limanowski Dom Kultury ogłasza nabór do Zespołu Regionalnego im. Ludwika Mordarskiego „Limanowianie”.

 

Zespół Regionalny im. Ludwika Mordarskiego „Limanowianie” od ponad 40 lat pełni rolę kulturalnego ambasadora naszego regionu. Od 1992 roku „Limanowianie" mają swoją siedzibę w Limanowskim Domu Kultury. Są oni nieodłączną częścią wielu wydarzeń o charakterze kulturalnym i religijnym na terenie Limanowej i często stanowią wizytówkę naszego miasta.

 

Uczestnictwo w zespole wiążę się nie tylko z ciężką pracą, ale przede wszystkim z satysfakcją wynikającą z szerzenia i kultywowania tradycji i obyczajów Limanowszczyzny. Ponadto zespół koncertuje zarówno w Polsce jak i za granicą, a niepowtarzalna atmosfera sprawia, że kto raz wstąpił w szeregi „Limanowian” jest z nimi związany do końca życia.

 

Chętni do uczestnictwa w Zespole mogą się zgłaszać do 30 września, podczas prób, które odbywają się we wtorki i piątki w godz. 17:00 – 19:00 w sali nr 4 w Limanowskim Domu Kultury.

 

Wymagania dla kandydatów to przede wszystkim zainteresowanie folklorem, predyspozycje taneczne i wokalne oraz wiek od 13 do 18 lat.

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z panem Jackiem Smagą: tel. 512 109 330.

 

Gorąco zachęcamy!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy