bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"(Nie)znajomi" od 11 października na ekranie kina Klaps!Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia polskiej wersji znakomitego komediodramatu Paolo Genovesego, Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie. „(Nie)znajomi" to wzruszający i zabawny film o miłościach, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Film "(Nie)znajomi" od 11 października na ekranie kina Klaps!


Film (Nie)znajomi to połączenie komedii z dramatem. Wszystko zaczyna się na wesoło, żarcików nie brakuje. Gorzki humor przewija się zresztą w dialogach do samego końca.

Fabuła filmu jest prosta. Jeden apartament. Jeden suto zastawiony smakołykami stół i siedem telefonów.

Na kolacji mają spotkać się cztery pary, ostatecznie jednak przychodzą trzy plus jeden mężczyzna bez towarzystwa.

Przy stole siadają: Anna (Maja Ostaszewska) i Grzegorz (Łukasz Simlat), Tomek (Tomasz Kot) i Ewa (Kasia Smutniak), Ola (Aleksandra Domańska) i Czarek (Michał Żurawki) oraz Wojtek (Wojciech Żołądkowicz).

Po przypadkowym odczytaniu na głos śmiesznego SMS-a jednego z nich Ola wpada na pomysł, aby tego wieczoru wszyscy czytali na głos swoje wiadomości oraz odbierali telefony na głośnomówiącym. Przyjaciele początkowo się wzbraniają, ale ostatecznie każdy daje się wkręcić w niepozorną zabawę.

Siedmiu pozornie bliskim sobie osobom, którym niewinny wieczór w gronie przyjaciół wywróci życie do góry nogami. I tak właśnie zaczyna się pasmo pomyłek, sekretów, wstydu i wielkich kłótni.

To nie jest film, w którym jest wartka akcja. Nie ma pościgów czy wybuchów. Większość dialogów odbywa się przy stole, bohaterowie od czasu do czasu przenoszą się na chwileczkę do innych pomieszczeń w mieszkaniu. Stworzenie filmu praktycznie bez akcji tak, aby był ciekawy, nie jest proste. Potrzebne są dobre dialogi, zaskakujące zwroty akcji i świetni aktorzy, którzy przyciągną waszą uwagę.

W filmie występują: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz.Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy