bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Nowe logo dla Biblioteki!


Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, którego celem jest stworzenie nowego loga dla powyższej instytucji. Na zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody finansowe, ale przede wszystkim satysfakcja z bycia autorem grafiki identyfikującej limanowską bibliotekę.

 

Jak informuje organizator konkursu, ma mieć on formułę otwartą, o zasięgu ogólnopolskim. Adresujemy do literalnie wszystkich pełnoletnich osób, które chcą, mają pomysł, generalnie - czują się na siłach do przygotowania takiego znaku graficznego. Gorąco zachęcamy do udziału i z niecierpliwością oraz sporą ciekawością już teraz czekamy na efekty prac uczestników konkursu. – czytamy w ogłoszeniu.

 

Termin nadsyłania prac konkursowych mija 30 czerwca bieżącego roku. Wszystkie wymagania formalne oraz karta uczestnictwa znajdują się na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz poniżej. Dodatkowe informacje związane z konkursem można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu: 18 3372140 lub pisząc na adres e-mail: biblioteka@mbp.limanowa.pl.

 

Zapraszamy!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy