bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Ogłaszamy nabór na bezpłatne szkolenia nt. bezpiecznych zachowań w sieci


Limanowski Dom Kultury zaprasza  dzieci i młodzież od 10  - 18 lat (do ukończenia 18 r.ż.) do udziału w bezpłatnych szkoleniach „BEZPIECZNE ZACHOWANIA W SIECI” w ramach projektów „Sieć na kulturę”, który jest dofinansowany z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa z działania 3.2 Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej. Projekt realizowany jest przez Fundację Wspierania Zrównoważonego Rozwoju.

Podczas szkolenia „Bezpieczne zachowania w sieci” omówione zostaną rodzaje niebezpieczeństw w sieci. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się gdzie szukać informacji związanych z bezpieczeństwem w sieci. Poznają narzędzia do bezpiecznego przechowywania plików i danych. Nauczą się również jak się zabezpieczyć, gdy zaatakuje wirus. Poznają też dobre praktyki w bezpiecznym korzystaniu z narzędzi online.

Szkolenia prowadzone będą w formie zajęć zdalnych w terminach 26 – 29 lipca w godzinach od 9:00-13:30 oraz 30 lipca w godzinach od 9:00- 14:15.


Zapisy przyjmowane są w sekretariacie LDK przy ul. Bronisława Czecha 4 lub telefonicznie pod nr 18 261 04 70 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-15:00.

Na zgłoszenia czekamy do 16 lipca, liczba uczestników jest ograniczona.


Szkolenie bezpłatne.

 

Prosimy również o uzupełnienie dokumentacji i złożenie jej osobiście lub przesłanie mailem na adres: biuro@ldk.limanowa.pl


Więcej informacji o projekcie na stronie: https://www.siecnakulture.pl/

 

Zapraszamy

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy