bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej Limanowa 2014


Limanowski Dom Kultury ma przyjemność zaprosić do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Turystycznej pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Małopolskiego oraz  Burmistrza Miasta Limanowa
 
       Mamy przyjemność poinformować o reaktywacji OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU PIOSENKI TURYSTYCZNEJ LIMANOWA 2014, którego organizatorem jest Limanowski Dom Kultury.
      
Festiwal odbędzie się w dniach od 30 - 31 sierpnia 2014 w Parku Miejskim w Limanowej, na scenie nowo otwartego amfiteatru.

       Limanowski Dom Kultury od 1983 był organizatorem Konkursu Piosenki Turystycznej. Przez 14 lat był to konkurs o zasięgu ponadregionalnym, obejmował pięć ówczesnych województw: nowosądeckie, tarnowskie, bielsko-bialskie, krakowskie, krośnieńskie. Rok 1997 przyniósł nam życzliwy patronat Polskiej Izby Turystyki i był to zwrotny moment w turystycznym śpiewaniu w Limanowej. Zwrotny, bo konkurs można było przekształcić w 15 roku istnienia w Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej.

Niestety w 2001 roku Festiwal odbył się po raz ostatni. Teraz powraca

       Mamy nadzieję, że z historycznych lat zabieramy to co najlepsze: urokliwe miejsce, wspaniałą atmosferę, fachowe jury i mnóstwo atrakcji. Podczas festiwalu na przybyłych gości oprócz bogatej oferty artystycznej czekać będą stoiska ze zdrową i regionalną żywnością,  rękodzielnicze, a także firm z branży turystycznej.
      
Gwiazdą tegorocznego OFPT w Limanowej będzie Anna Rusowicz- córka Ady Rusowicz, wybitnej polskiej wokalistki bigbitowej, która wystąpi zarówno w swoim repertuarze jak i repertuarze swojej mamy.   
 
Zapraszamy do udziału, zespoły i solistów.
Warunkiem udziału jest zapoznanie się i akceptacja regulaminu, przesłanie na adres Limanowskiego Domu Kultury trzech utworów audio lub w formacie mp3.

Zgłoszenia będą przyjmowane będą  do dnia 26 sierpnia 2014 (decyduje data wpłynięcia na poniższy adres organizatora / data otrzymania e-maila).
Zgłoszenie wysłane drogą pocztową na adres
Limanowski Dom Kultury, ul. B. Czecha 4, 34-600 Limanowa

- nazwę zespołu / wykonawcy
- krótką historię zespołu / wykonawcy
- trzy utwory w formacie audio lub mp3 na płycie CD
 
Zgłoszenie na adres ofpt@ldk.limanowa.pl
- nazwę zespołu / wykonawcy
- krótką historię zespołu / wykonawcy
- trzy utwory w formacie audio lub mp3
W zgłoszeniu powinno znaleźć się zdanie:
„Akceptuję regulamin Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Turystycznej Limanowa 2014”.
 
Zapraszamy do wzięcia udziału w Festiwalu !  Na wszystkich czeka wspaniała atmosfera, fachowe jury w osobach dziennikarzy polskiego radia, profesjonalna obsługa techniczna, atrakcje i wysokie nagrody finansowe dla zwycięzców.

Wszelkie informacje, regulamin i aktualności https://www.ldk.limanowa.pl/ofpt
Informacje na temat festiwalu można również uzyskać pod numerem telefonu 18 3371-603
PATRONAT HONOROWY
Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa
PATRONAT HONOROWY
Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda
PATRONATY:
Polska Izba Turystyki
Małopolska Organizacja Turystyczna
RADIO POLSKIE Program 1
TVP Kraków
Limanowa.in
Gazeta Krakowska
RDN
 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy