bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej Limanowa 2016 – zgłoś się!


Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej Limanowa 2016 – zgłoś się!

 

 

Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda oraz Limanowski Dom Kultury zapraszają do udziału w kolejnej edycji OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU PIOSENKI TURYSTYCZNEJ LIMANOWA 2016.

 

 

Tegoroczny festiwal odbędzie się w dniu 13 sierpnia 2016 r. w Parku Miejskim w Limanowej, na scenie amfiteatru.

 

 

Limanowski Dom Kultury od 1983 jest organizatorem Konkursu Piosenki Turystycznej. Przez 14 lat był to konkurs o zasięgu ponadregionalnym. Rok 1997 przyniósł życzliwy patronat Polskiej Izby Turystyki i był to zwrotny moment w turystycznym śpiewaniu w Limanowej. Zwrotny, bo konkurs można było przekształcić w 15 roku istnienia w Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej. Festiwal powrócił w 2014 roku do Limanowej po 13 latach przerwy. To już trzeci festiwal po reaktywacji.

 

 

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU ZESPOŁY I SOLISTÓW!

 

 

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 29 lipca pod adresem: Limanowski Dom Kultury, ul. B. Czecha 4, 34 – 600 Limanowa lub na maila: ofpt@ldk.limanowa.pl (decyduje data wpłynięcia na adres organizatora). Wraz z kartą zgłoszenia prosimy dołączyć dwa utwory w formacie mp3 lub audio oraz krótką historię zespołu/wykonawcy.

 

 

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w Festiwalu!

 

 

 

Na wszystkich czeka wspaniała atmosfera, fachowe jury, profesjonalna obsługa techniczna, atrakcje i nagrody finansowe dla zwycięzców.

 

Regulamin oraz karta zgłoszeń uczestnika znajdują się na stronie www.ofpt.limanowa.pl

 

Wszelkich informacji uzyskają Państwo również pod numerem telefonu 18 3371 603 - Marcin Koszyk, Joanna Dębska.

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy