bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Znamy zwycięzców "Spotkań śpiewających dzieci" - za nami drugi etap TRIADY 2023


W dniu dzisiejszym, tj. 28 marca, zakończyły się zmagania w II etapie tegorocznej edycji cyklu konkursów pod wspólnym tytułem DZIECIĘCA TRIADA ARTYSTYCZNA, który odbywa się pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa, a organizowany jest przez Limanowski Dom Kultury od wielu już lat.


Od godz. 10:00, w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury, odbywały się przesłuchania uczestników Spotkań Śpiewających Dzieci. Na scenie pojawiło się ponad 90 osób, które zaprezentowały znane i piękne utwory. Jury konkursu podkreśliła bardzo wysoki i wyrównany poziom występów, a także wyraziła uznanie dla nauczycieli i rodziców, którzy przygotowywali dzieci do konkursu, a także radość z faktu, że tak wiele talentów znajduje się na terenie naszego miasta.


Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnym etapie konkursu tj. w Prezentacjach Artystycznych, które odbędą się 9 maja br. (wtorek) w sali widowiskowej od godz. 10:00.

 

Dziękujemy Komisji Artystycznej za wnikliwą ocenę i analizę wszystkich występów, a także sponsorom: Hurtowni Biedroń, Pracownik Wypieków Paweł Opoka, sklepowi sportowemu Gol oraz sklepowi Kajet za wsparcie wydarzenia.

Patronat Honorowy nad konkursem sprawuje Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda.

 

Poniżej publikujemy protokół dzisiejszego etapu, podsumowanie w punktacji generalniej Triady po dwóch etapach, a galerię zdjęć można zobaczyć TUTAJ.

 

PROTOKÓŁ
SPOTKAŃ ŚPIEWAJĄCYCH DZIECI,
które odbyły się w Limanowskim Domu Kultury dnia 28 marca 2023 r.
DZIECIĘCA TRIADA ARTYSTYCZNA 2023
pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa

Komisja w Składzie:
    -    mgr Teresa Staśko – nauczycielka w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Limanowej, dyrygent Chóru Męskiego przy Bazylice Matki Boskiej Bolesnej  w Limanowej
    -    mgr Joanna Drąg – wokalistka, Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na Wydziale Edukacji Muzycznej
    -    mgr Joanna Jaworz-Dutka – pedagog, instruktor gry na flecie poprzecznym, instrumentalista

po wysłuchaniu 39 punktów programu w czterech kategoriach wiekowych, postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

W KATEGORII I – przedszkole, klasa „0”

SOLIŚCI:
I miejsce ex aequo otrzymują Marcelina Jasica z Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Limanowej oraz Karolina Kociołek z Miejskiego Przedszkola Nr 4 w Limanowej.
II miejsce ex aequo otrzymują Karina Piórkowska ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Limanowej  - oddział przedszkolny oraz Emilia Kamińska z Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego „Chatka Małego Skrzatka” w Limanowej.
III miejsce otrzymuje Emilia Michałek z Miejskiego Przedszkola Nr 4 w Limanowej.
Wyróżnienia otrzymują Jagoda Sowa z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Limanowej, Oliwier Marek z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej, Jan Dębski ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Limanowej  - oddział przedszkolny, oraz Marcelina Pociecha z Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego „Chatka Małego Skrzatka” w Limanowej.

ZESPOŁY:
I miejsce otrzymuje zespół „Promyczki” z Miejskiego Przedszkola Nr 4 w Limanowej
II miejsce otrzymuje zespół „Rozśpiewane Przedszkolaki z 2” z Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Limanowej.
III miejsce otrzymuje zespół „Kropelki” z Niepublicznego Przedszkola im. bp Piotra Bednarczyka w Limanowej.
Wyróżnienia otrzymują zespół „Sówki” z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Limanowej, duet: Iga Skrzekut i Zuzana Ruchała ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Limanowej oraz zespół „Biedronki” z Przedszkola „Słoneczko” przy ul. B. Czecha 3 w Limanowej.

 

W KATEGORII II – I-III klasa szkoły podstawowej

SOLIŚCI:
I miejsce otrzymuje Dorota Ryś z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Limanowej.
II miejsce ex aequo otrzymują Nadia Bogusz ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Limanowej oraz Antonina Zawada z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 w Limanowej.
III miejsce ex aequo otrzymują Lena Jonik ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Limanowej oraz Anna Zimniewska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 w Limanowej.
Wyróżnienia otrzymują Jagoda Szewczyk z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Limanowej, Nikola Wojcieszak ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Limanowej oraz Nina Twaróg ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Limanowej.

ZESPOŁY:
I miejsce otrzymuje zespół „Wesoła Gromadka” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.
II miejsce otrzymuje zespół Gromada Zuchowa „Przyjazne Orły" z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Limanowej.
III miejsce otrzymuje duet: Karolina Płaziak i Natalia Szewczyk ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej.
Wyróżnienie otrzymuje zespół „Lejdis” ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej.


W KATEGORII III – IV-VI klasa szkoły podstawowej

SOLIŚCI:

I miejsce otrzymuje Amelia Chudy ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej.
II miejsce ex aequo otrzymują Lena Twaróg z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Limanowej oraz Jan Sobuś z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej
III miejsce ex aequo otrzymują Laura Lis ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej oraz Milena Piech ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej.
Wyróżnienie otrzymują Oliwia Jonik ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej oraz Urszula Kosiarska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.

ZESPOŁY:

I miejsce otrzymuje zespół „Siódemka z 5B” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.
II miejsce otrzymuje zespół „Wesoły Kwartet” ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej.

 

W KATEGORII IV – VII i VIII klasa szkoły podstawowej

SOLIŚCI:

I miejsce otrzymuje Jolanta Ryś z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Limanowej.

ZESPOŁY:

I miejsce otrzymuje duet: Hanna Golonka i Zuzanna Krzywdzińska ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej.
II miejsce otrzymuje duet: Julita Bartusiak i Martyna Leśniak z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.


Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział i drobne upominki, a także słodki poczęstunek, ufundowane przez Limanowski Dom Kultury, Hurtownię Biedroń, Pracownię Wypieków Paweł Opoka. Za uzyskanie pierwszych miejsc oraz wyróżnień laureaci otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy ufundowane przez Limanowski Dom Kultury, sklep sportowy Gol i sklep Kajet.


Na tym protokół zakończono i podpisano

 

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy