bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Park pełen zabaw podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Turystycznej 2017


Organizatorzy Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Turystycznej 2017 zachęcają do wzięcia udziału w atrakcjach dodatkowych festiwalu, przygotowanych na terenie Parku i wokół sceny amfiteatru. Start w niedzielę (13 sierpnia) od godz. 16:00.


Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej to przede wszystkim dobra muzyka, ale publiczność będzie mogła również skorzystać z atrakcji dodatkowych znajdujących się na terenie Parku.


O godz. 14:00 spod Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej wyruszy grupa osób, która razem z przewodnikiem zwiedzi Limanową od innej, mniej znanej strony. W programie zwiedzania znajduje się m.in. poznanie granic XVI-wiecznej Limanowej, a także odwiedzenie cmentarza epidemicznego i żydowskiego. Udział w spacerze jest bezpłatny, a powrót do Parku ma nastąpić ok. godz. 16:00, na rozpoczęcie Festiwalu.


Nie zabraknie atrakcji również dla najmłodszych. Czeka na nich wiele zabaw i animacji związanych z aktywnym wypoczynkiem: wyścigi, zabawy w podchody, skoki w workach i inne. A całe rodziny zapraszamy do udziału w familijnej grze plenerowej. Na terenie Parku drużyny będą mieć do wykonania kilka zadań, zarówno sprawnościowych jak i ze znajomości terenu. Młodsi dowiedzą się jak korzystać z kompasu i rozpalić ognisko, a dorośli na pewno przypomną sobie dawne zabawy z dzieciństwa.


Ponadto w trakcie trwania przesłuchań konkursowych będzie można oddawać głosy na najlepsze zdjęcie w konkursie fotograficznym „Beskidzkie Wyspy”. 12 fotografii, które uzyskały najwięcej polubień w głosowaniu facebookowym będzie wyświetlanych na telebimie obok sceny, a przy oznaczonym stoisku organizatora obok sceny każdy zainteresowany będzie mógł zagłosować.


Zapraszamy!


Organizatorem Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Turystycznej 2017 jest Limanowski Dom Kultury.

Patronaty Honorowe nad wydarzeniem objęli Jacek Krupa, Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa.

Partnerami wydarzenia są: Polska Izba Turystyki, PTTK, GOPR, Polska Izba Turystyki Oddział Małopolski, PTTK Limanowa, , Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej, Cechini Muszyna

Patronaty medialne objęli: Jedynka Polskie Radio, TVP3 Kraków, Limanowa.in, RDN Nowy Sącz


Więcej na temat wydarzenia na: www.ofpt.limanowa.pl oraz na www.fb.com/LimanowskiDomKultury.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy