bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Pełna sala dzieci podczas spotkania z Mikołajem


W ubiegłą niedzielę, 6 grudnia, Burmistrz Miasta Limanowa i Limanowski Dom Kultury zaprosili Mikołaja, który spotkał się z dziećmi i rozdał im drobne upominki. W spotkaniu wzięły udział setki dzieci, które mogły w tym dniu obejrzeć również teatrzyk oraz film, przygotowane specjalnie dla nich.

 

Od godz. 13:30, sala widowiskowa LDK była wypełniona po brzegi małymi mieszkańcami Limanowej, którzy przybyli na spotkanie z Mikołajem. Zanim jednak do niego doszło, na scenie wystąpiła Dziecięca Grupa Teatralna pod kierunkiem pani Karoliny Grab, która to grupa od października działa przy Limanowskim Domu Kultury. „Mikołajkowa przemiana Maksia” została bardzo ciepło przyjęta przez młodą publikę, która doceniła talent i pracę swoich debiutujących kolegów.

 

Zaraz po tym występie, na scenie pojawił się Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda, który zaprosił Mikołaja i razem z nim wniósł na salę worek pełen prezentów. Następnie każde dziecko mogło podejść do niezwykłego gościa i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

 

Na godz. 15:30 zaprosiliśmy dzieci w wieku szkolnym, które mogły obejrzeć film „Królowa śniegu 2”, a zaraz po tym również otrzymać prezent od Mikołaja i zrobić sobie z nim pamiątkową fotografię.

 

Na przybyłych w tym dniu do LDK gości czekała również miła niespodzianka w postaci Fotobudki Happy Face, która okazała się świetną zabawą nie tylko dla dzieci, ale i dla ich opiekunów.

 

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania z Mikołajem (https://www.ldk.limanowa.pl/gmw/152/spotkanie-z-mikolajem), a wszystkie dzieci zapraszamy ponownie za rok – Mikołaja na pewno nie zabraknie.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy