bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Pełna sala zakochanych podczas Walentynek


14 lutego, w Limanowskim Domu Kultury świętowaliśmy Walentynki w Kinie. Zakochani wypełnili Salę Widowiskową i na tle baśniowej opowieści o miłości cieszyli się swoim świętem.
Wszystko zaczęło się o godzinie 19:30 kiedy do LDK zaczęły powoli napływać pary tych młodszych i tych starszych, którzy chcieli tego dnia celebrować swoje święto w filmowym świecie. Przed wejściem na Salę Widowiskową mogli zasięgnąć porad przedstawicielek firm kosmetycznych, posłuchać romantycznej muzyki, zaopatrzyć się w popcorn, również zrobić sobie pamiątkowe, zabawne walentynkowe zdjęcie.
Punktem kulminacyjnym wieczoru było losowanie nagród. Każda z wylosowanych par otrzymała drobne  upominki w postaci kosmetyków, kuponu na kolację czy kuponów na różne usługi. Całość wieczoru zakończyła zaś projekcja filmu „Zimowa opowieść”, który nadał odpowiedniego, romantycznego nastroju  na zakończenie tego szczególnego, dla zakochanych, dnia.
Wszystkim naszym gościom dziękujemy za to, że zdecydowali się spędzić z nami ten lutowy wieczór i zapraszamy wszystkich ponownie za rok.
 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy