bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Pierwsze "Lato w parku" za nami


9 lipca 2016 roku Burmistrz Miasta Limanowa, Limanowski Dom Kultury, Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej oraz Miejska Biblioteka Publiczna zaprosili mieszkańców Limanowej na piknik rodzinny do limanowskiego parku.

 

"Lato w parku" to cykl wydarzeń w parku limanowskim dla spędzających wakacje w rodzinnym mieście Limanowian. W sobotę 9 lipca wydarzenie zostało wyjątkowo połączone z odbywającym się co roku festiwalem "Beskidzkich rytmów i smaków", a na scenie i poza nią od godziny 16:00 nie brakowało atrakcji. Animacje dla najmłodszych z nagrodami, darmowe dmuchańce, a także występy artystyczne wypełniły sobotnie popołudnie. Podczas wydarzenia wystąpili - Rodzinna Kapela Moli ze Starej Wsi, która na "ludowo" barwną muzyką i śpiewem naszego regionu rozpoczęła artystyczną część "Lata w parku", finaliści VII Limanowskiego Talent Show - Karolina Szczurowska, Krzysztof Kapera, Magdalena Mól oraz Aleksandra Semerda .

Ostatnim punktem programu była biesiada z zespołem "WOKAL", która  tanecznym repertuarem zakonczyła sobotnie wydarzenie.

 

Organizatorzy dziękują animatorkom, oraz występującym artystom za zaangażowanie, a przybyłej publiczności za wspólną zabawę. Zapraszamy na kolejny piknik w najbliższą niedzielę 17 lipca .

 

Przybliżamy również daty pozostałych wydarzeń z cyklu "Lato w parku" - 17 lipca, 7 sierpnia, 14, sierpnia, 21 sierpnia oraz 28 sierpnia. Szczegóły wydarzeń w kolejnych informacjach.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć z sobotniego wydarzenia

https://www.ldk.limanowa.pl/gmw/177/lato-w-parku---9-lipca

 

 

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy