bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Plan na miłość" w marcowym KINIE DLA PAŃ


Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie panie do udziału w cyklu filmowym KINO DLA PAŃ. Raz w miesiącu spotkamy się aby porozmawiać, obejrzeć dobry film i spędzić miło czas we wspólnym gronie. Nadchodzące wydarzenie, z okazji DNIA KOBIET, już 10 marca (piątek)!

 

10 marca zapraszamy do obejrzenia komedii "Plan na miłość" w reżyserii Shekhar Kapur.

„Plan na miłość” to międzykulturowa komedia romantyczna naszych czasów, która bawi i wzrusza niezależnie od tego, skąd pochodzimy i w którym miejscu na Ziemi biją nasze serca.

Jak odnaleźć prawdziwą miłość we współczesnych czasach? Zoe (Lily James), filmowa dokumentalistka szuka odpowiedzi i idealnego faceta w aplikacjach randkowych. Niestety jej relacje z internetu to pasmo komicznych katastrof, które coraz bardziej niepokoją matkę dziewczyny – Cath (Emma Thompson). Dla sąsiada i przyjaciela Zoe z dzieciństwa – Kazima (Shazad Latif), sposób na ułożenie życia to zaaranżowane przez rodziców małżeństwo z piękną panną młodą z Pakistanu. Kiedy się na nie decyduje, Zoe postanawia towarzyszyć mu w pełnej nadziei podróży z Londynu do Lahore. Chcąc sfilmować ślub przyjaciela z wybraną przez rodzinę nieznajomą, sama zaczyna zastanawiać się, czy to odmienne podejście do tematu miłości może ją czegoś nauczyć?

 

 

Pokaz filmu to jednak nie wszystko! Przed seansem będzie można odwiedzić stoiska promocyjne i degustacyjne, porozmawiać i spędzić wspólnie czas, a także wziąć udział w konkursie z nagrodami. Mamy też dla Was niespodziankę w postaci FOTOBUDKI - każda z pań będzie mogła zabrać ze sobą miłą niespodziankę w postaci wesołej fotografii. A motywem przewodnim tego Kina dla Pań będą kwiaty. Idzie wiosna, więc stawiamy na kwiaty w ubiorze, ozdobach itp. Zachęcamy do wspólnej zabawy!

 

 

Partnerami i sponsorami marcowego Kina dla Pań są:

- Winnica Sowliny-Bania,

- Kosmoestetic - Centrum Modelowania i Zdrowej Sylwetki,

- Jubiler Sezam,

- Gabinet Masażu "Lawenda",

- Gabinet kosmetyczny "Gabriela",

- Depil Concept,

- Natalia Novatska - Nails Studio,

- NuSkin,

- Oriflame,

- Mary Kay,

- Avon,

- V&K Outlet Boutique,

- Salon fryzjerski "Magda",

- MK Fotobudka.

 

 

STARTUJEMY O GODZ. 19:00! Seans filmu rozpocznie się ok. godz. 20:30.

 

Bilety w cenie 20 zł można nabyć w kasie kina, w biletomacie lub online TUTAJ.

 

ZAPRASZAMY!

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy