bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Podsumowanie Limanowskiego 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!


Pomimo braku możliwości lokalowych do organizacji wydarzeń towarzyszących kolejnej edycji WOŚP i nielicznej ale skutecznej grupie wolontariuszy podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy limanowski Sztab zebrał 60 233, 32 zł. W tym roku graliśmy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
 
Limanowski Dom Kultury składa podziękowania na ręce 65 wolontariuszy, którzy dzielnie kwestowali podczas finału pomimo niesprzyjającej pogody. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli orkiestrę, którzy brali udział w licytacji upominków, gadżetów i rzeczy przekazanych przez Fundację WOŚP. Swoje podziękowania kierujemy do limanowskiej Policji, która w tym dniu dbała o bezpieczeństwo kwestujących, a także właścicielom i obsłudze Karczmie Matras oraz Szkółce Narciarskiej „Stan-Sport”.

Mamy nadzieję, że w roku 2020 Limanowski Sztab WOŚP ponownie podejmie pracę w lokalizacji nowo wyremontowanego budynku Limanowskiego Domu Kultury przy ul. Bronisława Czecha 4, co pozwoli na organizację dodatkowych wydarzeń w dniu finału.
 
Do zobaczenia za rok!

Zobacz galerię zdjęć:
https://www.ldk.limanowa.pl/gmw/285/27-final-wosp

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy