bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - "Baranek Shaun Film. Farmageddon" na ekranie od 8 listopadaKino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia niezwykłej przygody Baranka Shauna oraz jego przyjaciół. Niesforny baranek i jego rozbekana ferajna powracają w uroczej komedii science-fiction, która rozbawi widzów nawet w najodleglejszych galaktykach. Kosmiczny ubaw dla miłośników takich klasyków fantastyki jak „Bliskie spotkania owczego stopnia” i „Owce. Decydujące stado”. Premiera filmu "Baranek Shaun Film. Farmageddon " od 8 listopada na ekranie polskich kin także kina Klaps!

Przed barankiem Shaunem i jego stadkiem otwierają się gwiezdne wrota wiodące wprost do międzyplanetarnej przygody, gdy na ich farmie ląduje obdarzona niesłychanymi mocami i nieodpartym urokiem przybyszka z odległej galaktyki. Shaun będzie musiał pomóc jej odnaleźć odległy dom i umknąć stąpającej jej po piętach tajnej organizacji. Czy uda mu się zapobiec Farmageddonowi i w towarzystwie kosmatych kosmonautów powrócić na ukochaną farmę?

„Baranek Shaun Film. Farmageddon” to kontynuacja filmu „Baranek Shaun” z 2015 roku. Głównym bohaterem jest tytułowy baranek, który tym razem stanie oko w oko z kosmitami. Gdy na farmie ląduje obdarzona mocami kosmitka, Shaun będzie chciał pomóc jej odnaleźć dom i umknąć depczącej jej po piętach organizacji. Musi zapobiec Farmageddonowi.

Postać została stworzona przez słynnego brytyjskiego animatora, Nicka Parka, który jest także autorem bohaterów serii Wallace i Gromit.

Kolejna animacja studia Aardman, odpowiedzialnego za hity „UCIEKAJĄCE KURCZAKI”, „WALLACE I GROMIT: KLĄTWA KRÓLIKA”, „BARANEK SHAUN. FILM” i „JASKINIOWIEC”.Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy