bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w Kinie Klaps - "Dumbo" na ekranie od 29 marca!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia nowej odsłony uwielbianej przez wszystkich pięknej i wzruszającej historii słonika cyrkowego Dumbo o nienaturalnie wielkich uszach. Dumbo dzięki przyjaciółce – myszce – pokonuje swoje kompleksy i i uczy się wiary w siebie. Premiera filmu „Dumbo” od 29 marca na ekranie polskich kin również kina Klaps.

Max Medici (Danny DeVito) powierza Holtowi Farrierowi (Colin Firth) oraz jego dzieciom opiekę nad młodym słoniem, który przez swoje za duże uszy stał się pośmiewiskiem upadającego cyrku. Kiedy jednak okazuje się, że Dumbo potrafi latać, cyrk odzyskuje dawną świetność, a pewien przedsiębiorca, V.A. Vandevere (Michael Keaton), proponuje właścicielowi udział w nowym, gigantycznym przedsięwzięciu rozrywkowym. Wydaje się, że nadeszły lepsze czasy dla Dumbo i całego zespołu Maxa Mediciego. Wtedy Holt odkrywa, że to pozornie idealne nowe miejsce skrywa mroczne tajemnice.

Na ekrany kin 29 marca 2019 roku wróci jedna z najpiękniejszych historii Disneya o tolerancji, jaka kiedykolwiek została pokazana w kinie. Po 77 latach ponadczasowa opowieść o słoniku Dumbo doczeka się nowej wersji. Za film typu live-action (oznacza to, że część postaci została stworzona za pomocą efektów specjalnych) odpowiedzialny jest Tim Burton, reżyser słynący z niepohamowanej wyobraźni, zamiłowania do bajkowego świata, któremu zawdzięczamy takie obrazy jak Alicja w Krainie Czarów, Charlie i fabryka czekolady, Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street, Edward Nożycoręki czy Beetlejuice. A to zaledwie kilka wybranych, które zdążyły zapisać się w historii kinematografii. Obsada (jak zawsze u Burtona) prawdziwie gwiazdorska. W głównych rolach zobaczymy takich aktorów i aktorki jak Colin Farrell, Michael Keaton, Danny DeVito, Eva Green oraz nastoletnia Nico Parker (córka Thandie Newton) i równie młodziutki Finley Hobbins.

Po obejrzeniu oficjalnych zwiastunów filmu Dumbo (także w wersji polskiej) możemy być pewni, że zapowiada się wzruszające do łez widowisko stworzone z prawdziwym rozmachem. Co ciekawe, ponoć Dumbo był ulubioną bajką samego Walta Disneya! Po latach jej uniwersalny przekaz jest wciąż aktualny, bo kiedy do cyrku trafia długo wyczekiwany przez swoją mamę Dumbo, radości nie ma końca. Aż do momentu, kiedy okazuje się, że słonik ma nienaturalnie wielkie uszy i staje się pośmiewiskiem... Na szczęście historia ta ma szczęśliwe zakończenie. Odrzucony, niezrozumiany i samotny maluch, dzięki pomocy swojego przyjaciela, myszki Tima, pokonuje przeciwności losu i zostaje pierwszym i najsłynniejszym na świecie latającym słoniem. Ma to być nauka o tym, że nie ma znaczenia, jak wyglądamy, jacy jesteśmy. Najważniejsze jest to, co mamy w środku.Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy